Domů / Léky volně prodejné / Dýchací cesty a kašel / Odkašlávání

BROMHEXIN 8 BERLIN-CHEMIE DRG 25X8MG


Žádné hodnocení. Kód: 4013054001103 Produktové číslo: 4013054001103 ATC skupina: R05CB02 Popis: Léky při kašli a nachlazení Kód SÚKL 0051621
Přípravek k léčení všech onemocnění dýchacích cest, která jsou provázena tvorbou hustého, vazkého hlenu
Výrobce: Berlin-Chemie AG
Dostupnost: Zboží není na skladě
Humánní léčivý přípravek, přečtěte si pozorně příbalový leták!
67 Kč , plus doprava
 
Porovnat Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.
BROMHEXIN 8 BERLIN-CHEMIE DRG 25X8MG

 

Bromhexin 8 Berlin - Chemie mění složení hlenu, zkapalňuje ho a tím ulehčuje jeho vykašlávání. Účinek se projeví po 5 hodinách po požití.
 
Bez porady s lékařem může být přípravek užíván dospělými nebo podáván dětem od šesti let při onemocnění dýchacích cest jako jsou akutní zánět hrtanu, průdušnice, chřipka a dráždivý kašel při nachlazení.
 
Na doporučení lékaře, který určí dávkování i délku, se přípravek užívá u chronických zánětů hrtanu, průdušnice, průdušek bronchiektazií (rozšíření průdušek), průduškového astmatu, pneumokoniózy (zaprášení plic), před a po operaci plic, průdušek a při bronchografii.
 
Přípravek mohou užívat dospělí, děti od šesti let a mladiství.
 
Užívání Bromhexinu 8 Berlin - Chemie současně s antibiotiky (erythromycinem, cephalexinem, oxytetracyklinem) vede ke zlepšení průniku antibiotik do plicní tkáně.
 
Složení: Léčivá látka: Bromhexini hydrochloridum 8 mg v 1 obalené tabletě
laktosa, kukuřičný škrob, želatina, kolidní bezvodý oxid křemičitý, magnesium-stearát, sacharosa, uhličitan vápenatý, hydrát zásaditého uhličitanu hořečnatého, mastek, oxid titaničitý, makrogol 600, povidon 25, tekutá glukosa, chinolinová žluť, karnaubský vosk
 
Dávkování:    Pokud lékař nedoporučí jinak, užívají se Bromhexin 8 Berlin - Chemie v následujících dávkách:
Děti a mladiství od 6 do 14 let 3 x denně 1 obalené tablety, bez porady s lékařem nejdéle 3 dny.
Dospělí a mladiství nad 14 let 3 x denně 1-2 obalené tablety, bez porady s lékařem nejdéle 5 dní.
 
Odstup mezi jednotlivými dávkami má být nejméně 4 hodiny.
 
Pokud se stav během užívání přípravku nezlepší nebo naopak zhorší, poraďte se s lékařem.
 
U lehčích akutních onemocnění je možné léčbu ukončit již po několika dnech, chronická onemocnění (např. chronický zánět průdušek) vyžadují nepřetržité podávání přípravku často po dobu několika týdnů, podle doporučení lékaře.
 
Při předávkování nebo náhodném požití přípravku dítětem se poraďte s lékařem.
 
Uchovávejte při teplotě do 25°C.
 
Přípravek nesmí být používán po uplynutí doby použitelnosti vyznačené na obalu.
 
Přípravek musí být uchováván mimo dosah dětí.
Facebook Komentáře
S tímto zbožím kupují
ACC 200 NEO POR TBL EFF 20X200MG ACC 200 NEO POR TBL EFF 20X200MG Kód: 0895707
Připraveno k odeslání
ACC 200mg tobolky se užívají k léčení všech onemocnění dýchacích cest, která jsou…
Sleva:
10 %
Cena před slevou: 93 Kč
84 Kč
Detail
Mastu sup 10 Mastu sup 10 Kód: 2482256
Zboží není na skladě
odstraňuje potíže při hemoroidech
94 Kč
Detail
Nicorette spray 1mg/dávka orm.spr.1x13.2ml/150mg Nicorette spray 1mg /dávka orm. spr.1x13.2ml /150mg Kód: 2795004
Zboží není na skladě
zmírňuje abstinenční příznaky při odvykání kouření
465 Kč
Detail
AMBROBENE SIR 100ML 15MG/5ML AMBROBENE SIR 100ML 15MG /5ML Kód: 4030096456241
Připraveno k odeslání
Ambrobene se užívá při akutních a chronických onemocněních dýchacích cest
Sleva:
10 %
Cena před slevou: 85 Kč
77 Kč
Detail
FUNGICIDIN LÉČIVA UNG 1X10G FUNGICIDIN LÉČIVA UNG 1X10G Kód: 8594739023321
Připraveno k odeslání
Léčivá mast zastavující růst kvasinek.
99 Kč
Detail
ACC Long tbl eff 10X600MG ACC Long tbl eff 10X600MG Kód: 4030855002498
Připraveno k odeslání
Lék na vlhký kašel.
132 Kč
Detail
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.