Domů / Kosmetika / Přípravky na opalování

EUCERIN SUN Transp. spr. opal. DRY TOUCH SPF30 200ml


Žádné hodnocení. Kód: 3100303 Produktové číslo: 9005800249728
Sprej pro citlivou pokožku těla s vysokým SPF
Dostupnost: Poslední kusy na skladě!
Slevy:
10 %
100 Kč
Cena před slevou: 483 Kč
Ušetříte: 148 Kč
335 Kč , plus doprava
 
Porovnat Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.
EUCERIN SUN Transp. spr. opal. DRY TOUCH SPF30 200ml

Špičkový transparentní sprej na opalování se snadnou aplikací pro citlivou i aknózní pokožku.

Eucerin Transparentní sprej na opalování Dry Touch SPF 30 je transparentní sprej na opalování vyvinutý speciálně pro citlivou pokožku těla. Poskytuje účinnou a spolehlivou ochranu proti slunečnímu poškození prostřednictvím systému širokospektrálních a fotostabilních UVA/UVB filtrů. Složení splňuje standardy Cosmetics Europe, Asociace osobní péče (dříve Colipa).

UVA a UVB záření může vyvolávat poškození buněk v hlubších vrstvách epidermis. Eucerin Transparentní sprej na opalování Dry Touch SPF 30 podporuje biologickou ochranu buněk, a tak pomáhá chránit kožní buňky zevnitř proti slunečnímu poškození.

Eucerin Transparentní sprej na opalování Dry Touch SPF 30 obsahuje přírodní antioxidant licochalcon A, aktivní složku získávanou z kořene lékořice čínské (Glycyrrhiza Inflata). V hlubších vrstvách epidermis vytváří antioxidační zásobárny a poskytuje kožním buňkám prokázanou ochranu před poškozením volnými radikály.

Složení bylo vyvinuto speciálně pro pokožku těla a ve formě aerosolového spreje umožňuje rychlé a nepřetržité rozprašování z mnoha úhlů. Usnadňuje tak aplikaci i na obtížně dosažitelné partie těla. Eucerin Transparentní sprej na opalování Dry Touch SPF 30 má ultra lehkou, transparentní konzistenci, která se rychle vstřebává a nabízí osvěžující účinek. Je voděodolný, nemastný a nelepivý.

Použití:

  • Důkladně protřepejte, poté před každým sluněním naneste na pokožku v dostatečném množství.
  • Nechte úplně vstřebat a zamezte přímému kontaktu s oblečením a zpevněnými plochami, kde by výrobek mohl zanechat skvrny.
  • Aplikaci pravidelně opakujte. Zejména v případě plavání, zvýšeného pocení nebo rizika setření, které mohou snižovat původní ochranu.
  • Sprej nikdy nesměřujte přímo na obličej a zamezte vdechnutí.
  • Úroveň ochrany je závislá na naneseném množství, nedostatečné množství opalovacího výrobku výrazně snižuje ochranný účinek.
  • Nezůstávejte na slunci příliš dlouho, i když používáte výrobek sluneční ochrany. Nadměrné vystavování slunci vážně ohrožuje zdraví, neboť ani výrobky s vysokými SPF neposkytují 100 % ochranu.
  • Nevystavujte kojence a malé děti přímému slunečnímu záření.
  • Během aplikace i po ní se nepřibližujte ke vznětlivým látkám, protože sprej je vysoce hořlavý.
  • Další informace si přečtěte na balení.
Facebook Komentáře
S tímto zbožím kupují
EUCERIN SUN Transp.spr.opal.DRY TOUCH SPF50 200ml EUCERIN SUN Transp. spr. opal. DRY TOUCH SPF50 200ml Kód: 3100261
Připraveno k odeslání
Slevy:
10 %
100 Kč
Cena před slevou: 508 Kč
357 Kč
Detail
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.