Domů / Léky volně prodejné

VERAL 25 MG POR TBL ENT 30X25MG


Žádné hodnocení. Kód: 8594002959920 Produktové číslo: 8594002959920 Kód SÚKL 0185421
Veral zmírňuje projevy zánětu, jako jsou bolest a otok a také snižuje horečku.
Dostupnost: Poslední kusy na skladě!
Humánní léčivý přípravek, přečtěte si pozorně příbalový leták!
Sleva:
10 %
Cena před slevou: 58 Kč
Ušetříte: 6 Kč
52 Kč , plus doprava
 
Porovnat Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.

VERAL 25 MG POR TBL ENT 30X25MG

Veral zmírňuje projevy zánětu, jako jsou bolest a otok a také snižuje horečku. Neovlivňuje však příčiny zánětu. Veral je určen ke krátkodobé léčbě následujících stavů : vyvrknutí kloubů, natažení svalů, nebo jiné poúrazové bolestivé stavy ; bolestivá menstruace; bolest zubů nebo bolest hlavy.  

Na doporučení lékaře se Veral užívá při bolestech, otocích a zarudnutích provázejících záněty kloubů a mimokloubní revmatismus, při gynekologických zánětech a také jako pomocná léčba při infekčních onemocněních ucha, nosu a krku. Při léčbě revmatických onemocnění může být nutná dlouhodobá léčba. Bez porady s lékařem mohou přípravek užívat dospělí a děti od 15 let, na doporučení lékaře je určen i pro děti od 6 let (s tělesnou hmotností vyšší než 20 kg).  

Veral patří do skupiny léků, které se označují jako nesteroidní protizánětlivé léky a které se používají k léčbě bolesti a zánětu.  

Jestliže jste těhotná nebo kojíte, můžete užívat Veral jen na doporučení lékaře. Ve třetí třetině těhotenství se Veral 25 nesmí užívat.  

Složení: diclofenacum natricum (diklofenak sodný)  - 25 mg diklofenaku sodného. monohydrát laktózy (lactosum monohydricum), kukuřičný škrob (maydis amylum), povidon 25 (povidonum), koloidní bezvodý oxid křemičitý (silica colloidalis anhydrica), stearan vápenatý (calcii stearas), dimetikonová emulze SE 2 (dimeticoni emulsio SE 2), mastek (talcum), žlutý oxidželezitý (ferri oxidum flavum), disperze metakrylátového kopolymeru L 30% (copolymeri methacrylati L dispersio 30%), makrogol 6000 (macrogolum 6000)  

Dávkování:   Dospělí a děti nad 15 let : začněte léčbu užitím 1 tablety při objevení se příznaků. Je-li třeba, pokračujte s léčbou užitím 1 tablety v intervalu 4-6 hodin. Neužívejte více než 3 tablety během 24 hodin. Nepřekračujte uvedenou dávku. Jestliže se při užívání Veralu příznaky do 3 dnů nezlepší nebo se zhorší, poraďte se o dalším užívání přípravku s lékařem. Bez porady s lékařem neužívejte Veral déle než 7 dnů. Na doporučení lékaře je možné dávku zvýšit na 4-6 tablet denně rozdělené do 2-3 dílčích dávek.  

Dětem od 20 kg tělesné hmotnosti se při juvenilní chronické artritidě podává 1 tableta 2krát denně, dětem od 30 kg 1 tableta 3krát denně.  

Jestliže omylem užijete víc tablet Veralu nebo přípravek náhodně požilo dítě, okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc.  

Uchovávejte při teplotě 15-25 st. C v dobře uzavřeném původním vnitřním obalu, aby byl přípravek chráněn před světlem a vzdušnou vlhkostí.  

Uchovávejte mimo dosah a dohled dětí

Facebook Komentáře
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.