Domů /

GELATINA PLUS 360CPS


Žádné hodnocení. Kód: 4010160010623 Produktové číslo: 4010160010623
Speciálně navržený přípravek pro správnou funkčnost pohybového aparátu. Je zvláště cenným zdrojem jedinečných účinných látek s vědecky ověřenými zdravotními účinky.
Dostupnost: Zboží není na skladě
Produkt je zařazen do skupiny potravních doplňků bez schválených léčivých účinků. Nejedná se o lék. Nenahrazuje pestrou stravu. Dodržujte doporučené denní dávky. Uchovávejte mimo dosah dětí.
606 Kč , plus doprava
(168 Kč/100 kusů(tbl))
 
Porovnat Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.
GELATINA PLUS 360CPS

KOMPLEXNÍ SLOŽENÍ PRO VÁŠ POHYBOVÝ APARÁT – ÚČINNÉ LÁTKY:

  • KOLAGEN Q-PREMIUM: Gelatina plus obsahuje vysoce kvalitní čistý kolagen Q-PREMIUM s optimálním spektrem složení. Kolagen je  vláknitá, pevná bílkovina, která je klíčovou stavební látkou chrupavek kloubů. Tvoří pevná a ohebná vlákna, jež vyztužují šlachy a všechny kloubní tkáně.
  • 20 AMINOKYSELIN: aktivní bílkovinné látky s charakteristickým podílem vzácného hydroxyprolinu představují důležitou komponentu chrupavek kloubů a formují jednotlivé typy kolagenu včetně typů I a II. Bílkovinné láky se také podílí na udržení svalové hmoty a dobré kondici kostí.
  • VITAMÍN C: přispívá k tvorbě kolagenních vláken a podporuje zdravý stav chrupavek kloubů i kostí. Je také nezbytný k ochraně buněk před oxidativním stresem – působí jako antioxidant.
  • VÁPNÍK + HOŘČÍK + ŽELEZO: Díky vápníku jsou kosti tvrdé, pevné a správně se vyvíjejí. Hořčík napomáhá k homeostázi vápníku, neboli k jeho vyváženému stavu, a také přispívá k uchování normálního stavu kostí. Železo je nezbytné pro tvorbu hemoglobinu a červených krvinek, bez kterých se životadárný transport kyslíku v těle neobejde. Zdravá krev plná živin je rozhodující pro dobrý stav kloubních tkání a pohybového systému.

KOMU JE GELATINA PLUS URČENA?

Gelatina plus je určena všem osobám zatěžujícím organismus aktivním pohybem, starším lidem, lidem s nadváhou, a také osobám se zvýšenou potřebou živinných a minerálních látek. K cílené podpoře správné každodenní funkčnosti celého pohybového aparátu, jeho pevnosti, pružnosti a odolnosti i při extrémním zatížení.

MNOŽSTVÍ 360 kapslí

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ

Užíváme 3x denně 2 kapsle. Polykáme je celé a zapijíme vodou. V případě potřeby můžeme denní dávky zdvojnásobit.

Facebook Komentáře
S tímto zbožím kupují
Centrum SILVER s Multi-Efektem tbl 30 Centrum SILVER s Multi-Efektem tbl 30 Kód: 9120036090415
Zboží není na skladě
175 Kč
Detail
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.