Domů /

Imunoglukan P4H ACUTE! cps 5x300mg


Žádné hodnocení. Kód: 2899137 Produktové číslo: 8588002084287
Doplněk stravy s přírodním imunoglukanem, vitaminem C a zinkem.
Dostupnost: Poslední kusy na skladě!
Produkt je zařazen do skupiny potravních doplňků bez schválených léčivých účinků. Nejedná se o lék. Nenahrazuje pestrou stravu. Dodržujte doporučené denní dávky. Uchovávejte mimo dosah dětí.
323 Kč , plus doprava
 
Imunoglukan P4H ACUTE! cps 5x300mg

Použití

Imunoglukan P4H® ACUTE!  je doplněk stravy pro krátkodobé použití. Obsahuje přírodní imunoglukan 300 mg, dvojnásobnou doporučenou denní dávku vitaminu C a doporučenou denní dávku zinku, které přispívají ke správnému fungování imunitního systému a snížení vyčerpání a únavy. Přípravek je vhodný pro dospělé a děti od 3 let. Neobsahuje lepek.

Dávkování

Užívá se 1 kapsle denně po dobu 5 dní, následně doporučujeme snížit dávku imunoglukanu na 100 mg/denně (doplněk stravy Imunoglukan P4H®). Kapsle se polykají vcelku a zapíjejí se dostatečným množstvím vody, nejlépe ráno nalačno anebo večer pred spaním. Obsah kapsle je možné  vysypat na lžičku, a tak užít.

Složení

1 kapsle přípravku obsahuje:

  • imunoglukan 300 mg (% DDD* není určena)
  • vitamin C (L-askorban  vápenatý) 160 mg  (200 % DDD*)
  • zinek (diglycinát zinečnatý)  10 mg  (100 % DDD*).

Pomocné látky: stearan horečnatý (protispékavá látka) 5 mg

*doporučená denní dávka

Imunoglukan je vysoce purifikovaná přírodní látka, komplex biologicky aktivních polysacharidů, získaný izolací z Pleurotus ostreatus. Jeho bezpečnost a účinnost byla ověřená v klinických studiích a pozorováních, které byly publikované v odborné literatuře.

Vitamin C

Náš organismus není schopný si vitamin C vyrobit, a proto ho musí přijímat v potravě. Doporučená denní dávka vitaminu C je 80 mg. Tělo přijme jen tolik vitaminu C, kolik potřebuje. Je nezbytný pro život a udržení zdravého organismu, jelikož v lidském těle vykonává mnoho důležitých funkcí. Ovlivňuje metabolismus aminokyselin a syntézu kolagenu, čímž přispívá ke správné funkci krevních cév, kostí a chrupavek. Vychytává volné radikály, a tak ochraňuje buňky pred oxidačním stresem. Svým působením v organismu přispívá ke správnému fungování imunitního systému a snížení vyčerpání a únavy. Jedna kapsle Imunoglukan P4H® ACUTE!  obsahuje 160 mg vitaminu C (dvojnásobnou doporučenou denní dávku). Vitamin C působí v kombinaci se zinkem a imunoglukanem v přípravku Imunoglukan P4H® ACUTE!  synergicky, t.j. účinek těchto látek se vzájemným působením podporuje.

Zinek

Zinek je minerální stopový prvek, který katalyzuje více než 300 enzymatických reakcí a kladně působí na buněčný metabolismus tuků, cukrů a bílkovin. Důležitá je jeho úloha i pro udržení zdravé pokožky, nehtů a vlasů. Podílí se na syntéze DNA, při procesech dělení buněk a má podobně jako vitamin C i antioxidační účinek. Jedna kapsle Imunoglukan P4H® ACUTE! obsahuje 10 mg zinku (doporučenou denní dávku). Zinek svým působením v organismu přispívá ke správnému fungování imunitního systému.

Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Přípravek nesmí užívat lidé s transplantovanými orgány. Lidé užívající imunosupresiva jen po doporučení lékaře. Doplňky stravy se nesmí používat jako náhrada pestré stravy. Přípravek Imunoglukan P4H® ACUTE! je velmi dobře snášen. Při výskytu nežádoucích účinků anebo jiných reakcí se poraďte se svým lékařem. Imunoglukan P4H® ACUTE! se nedoporučuje užívat po dobu těhotenství a kojení. Neužívejte Imunoglukan P4H® ACUTE!, pokud jste přecitlivělí na nějakou složku přípravku.

Facebook Komentáře
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.