Domů / Péče o tělo / Doplňky stravy

Imunoglukán cps.60x100mg


Žádné hodnocení. Kód: 8588002084089 Produktové číslo: 8588002084089
Doplněk stravy s přírodním imunoglukanem a vitaminem C, který posiluje přirozenou obranyschopnost u starších dětí a dospělých.
Výrobce: PLEURAN, s.r.o
Dostupnost: Zboží není na skladě
Produkt je zařazen do skupiny potravních doplňků bez schválených léčivých účinků. Nejedná se o lék. Nenahrazuje pestrou stravu. Dodržujte doporučené denní dávky. Uchovávejte mimo dosah dětí.
Sleva:
10 %
Cena před slevou: 665 Kč
Ušetříte: 67 Kč
598 Kč , plus doprava
(10 Kč/1 kus(tbl))
 
Imunoglukán cps.60x100mg

Použití
Imunoglukan P4H® kapsle mohou být užívány, aby se zabránilo  nemoci  v období zvýšeného výskytu onemocnění, při častých chřipkových infekcích, v průběhu přechodného období, nebo pokud je organizmus oslabený. Posiluje přirozenou obranyschopnost jedinců, kteří jsou náchylní k opakovaným infekcím, a kteří jsou citliví na alergeny. Také posiluje obranyschopnost při stavech vyčerpanosti a zvýšené fyzické či psychické zátěži. Pomáhá normalizovat sníženou přirozenou obranyschopnost v rizikových obdobích, například po radioterapii a chemoterapii, nebo v situacích celkové fyzické únavy. Je vhodný i pro pacienty s alergiemi a cukrovkou a je bez lepku.

Dávkování
Imunoglukan P4H® kapsle může být užíván dlouhodobě jako preventivní opatření v době, kdy je člověk v nebezpečí infekce nebo když je oslabena přirozená obranyschopnost organismu. Doporučujeme používat 1-3 kapsle denně po dobu nejméně 2-3 měsíců.

Na počátku onemocnění nebo při náhlém oslabení přirozené obranyschopnosti těla je třeba denní dávku přípravku zdvojnásobit po dobu minimálně tří dnů. Tato zvýšená dávka může být zachována do doby, dokud neodezní akutní příznaky. Po uplynutí této doby doporučujeme vrátit se k preventivnímu dávkování.

V ideálním případě se kapsle užívají celé s dostatečným množstvím vody. Nejlepší je užít kapsle večer před spaním nebo ráno na lačný žaludek. Máte-li problémy s polykáním kapslí, můžete obsah kapsle nasypat na lžičku. Dávku je potřeba zapít dostatečným množstvím tekutiny, aby se spláchl obsah kapsle.

Složení
Jedna kapsle přípravku obsahuje:
100 mg imunoglukanu (procento doporučené denní dávky není stanoveno)
100 mg vitaminu C (L-askorbát vápenatý, Ca-askorbát), 125% doporučené denní dávky

Imunoglukan je přírodní komplex imunologicky aktivních látek, který stimuluje a aktivuje různe buňky imunitního systému. Tyto buňky jsou především ty, které pohlcují cizorodé částice (makrofágy) a další typy imunitních buněk, které ničí rakovinné a viry postižené buňky, které se nazývají přirození zabíječi neboli NK buňky. Tyto aktivované imunitní buňky spustí další imunitní reakce a zajišťují, že imunitní systém je účinný.

Unikátní efekt imunoglukanu je podpořen přidáním vitamínu C.
Imunoglukan P4H® obsahuje vitamin C ve formě askorbátu vápenatého, který nedráždí žaludeční sliznici a je vhodný pro dlouhodobé užívání.

Vitamin C je antioxidant, který chrání tělo proti oxidačnímu stresu, což je buněčný stres vyplývající z nerovnováhy kyslíkových radikálů v těle. Zároveň vitamin C zvyšuje intenzitu fagocytózy imunitních buněk, což je proces, při kterém imunitní buňky ničí patogenem infikované buňky. Tento vitamin také hraje důležitou roli při hojení a v produkci látek, které přenášejí nervové impulsy. Vitamin C také pomáhá udržovat pevnost cévních stěn. Protože lidské tělo není schopné syntetizovat vitamin C samo o sobě, musí být tento vitamin  dodán pomocí stravy. Nedostatek tohoto vitamínu může způsobit kurděje, což je onemocnění s příznaky jako je krvácení z dásní, ztráta zubů, měknutí kostí a pomalejší tvorba červených krvinek.

Upozornění
Účinné látky obsažené v kapslích Imunoglukan P4H® jsou přítomny v množství, která jsou považována za bezpečná při dlouhodobém užívání. Imunoglukan P4H® kapsle nesmí používat pacienti po transplantaci orgánů. Pacienti, kteří užívají imunosupresivní léky, by se měli poradit se svým lékařem před použitím Imunoglukanu P4H®.

Imunoglukan P4H® kapsle nejsou vhodné pro děti do 3 let. Doporučené dávkování by se nemělo překračovat a nesmí být použito jako náhrada stravy bohaté na živiny.

Facebook Komentáře
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.