Domů / Péče o tělo / Imunita

PHLOGENZYM MAGENSAFTRESISTENTE tbl obd 200


Žádné hodnocení. Kód: 4030142015729 Produktové číslo: 4030142015729 ATC skupina: M09AB52 Popis: Jiné léky pro léčbu poruch muskuloskeletálního sys Kód SÚKL 0067166
Kombinace bromelainu z ananasu a živočišného trypsinu s rostlinným rutinem přináší výrazný protizánětlivý a protiotokový efekt.
Dostupnost: Zboží není na skladě
Sleva:
10 %
Cena před slevou: 1.666 Kč
Ušetříte: 167 Kč
1.499 Kč , plus doprava
 
Porovnat Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.
PHLOGENZYM MAGENSAFTRESISTENTE tbl obd 200

Phlogenzym® je přípravek obsahující kombinaci dvou proteolytických enzymů (látky štěpící bílkoviny) rostlinného a živočišného původu doplněných rostlinným flavonoidem rutosidem, které zasahují příznivě v různých fázích zánětlivé reakce a imunitních dějů. Složky přípravku Phlogenzym® se v součinnosti podílejí na odbourávání škodlivých produktů látkové výměny v místě zánětu, na urychleném vstřebávání otoků, krevních podlitin a výronů. Normalizují propustnost cévní stěny a tím také omezují tvorbu otoků. Phlogenzym snižuje vazkost krve a pozitivně ovlivňuje některé vlastnosti krevních destiček a červených krvinek, které se uplatňují při tvorbě krevních sraženin (trombů). Tím zlepšuje průtok krve v drobných cévách a upravuje tak prokrvení tkání, jejich zásobení živinami a kyslíkem. Tím vším se podporují a zrychlují procesy hojení a regenerace tkání a omezuje se bolest spojená se zánětem. Tablety jsou odolné proti žaludeční šťávě.

Indikace

1. Jako alternativa k dosud užívaným léčebným postupům je Phlogenzym® možno použít u těchto stavů:

  • poúrazové a pooperační otoky

2. Jako podpůrná léčba je Phlogenzym® vhodný při těchto stavech:

  • zánětlivá onemocnění – a to zejména: záněty močových a pohlavních orgánů, záněty žil, potrombotický syndrom (stav po opakovaných zánětech žil), bércové vředy
  • revmatická onemocnění: revmatoidní artritida (zánětlivé kloubní onemocnění), revmatismus měkkých tkání (např.: svalový revmatismus, „tenisový“ loket, „zamrzlé“ rameno, záněty šlachové pochvy), zánětlivá aktivace artrózy (degenerativního onemocnění kloubů a páteře)

Přípravek mohou užívat dospělí a děti od 6 let. Dětem lze Phlogenzym® podávat jen po poradě s dětským lékařem, který zároveň určí dávkování.

Facebook Komentáře
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.