Domů / Léky volně prodejné

APO-IBUPROFEN 400 MG tbl obd 30x400mg


Žádné hodnocení. Kód: 8594158130716 Produktové číslo: 8594158130716 ATC skupina: M01AE01 Popis: Antirevmatika a protizánětlivé léky Kód SÚKL 0017908
přípravek zmírňuje bolest a zánět různého původu, tlumí horečku
Dostupnost: Poslední kusy na skladě!
Sleva:
10 %
Cena před slevou: 63 Kč
Ušetříte: 6 Kč
57 Kč , plus doprava
 
Porovnat Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.
APO-IBUPROFEN 400 MG tbl obd 30x400mg

 

 

Přípravek APO-IBUPROFEN 400 mg se užívá např. při bolesti hlavy, zubů, zad, při bolestivé menstruaci, při bolesti svalů a kloubů provázející chřipková onemocnění, při poranění měkkých tkání jako je pohmoždění a podvrtnutí.

Dále se APO-IBUPROFEN 400 mg užívá při horečnatých stavech doprovázejících chřipková onemocnění a jako doplňková léčba horečnatých stavů při jiných onemocněních.

V případě zánětlivých a degenerativních onemocnění kloubů a páteře (artritidě a artróze) provázených bolestivostí, zarudnutím, otokem a kloubní ztuhlostí se přípravek používá pouze na doporučení lékaře.

Přípravek je vzhledem k množství léčivé látky v jedné tabletě určen pro dospělé a dospívající nad 12 let.

 

Potahované tablety se polykají celé, zapijí se dostatečným množstvím tekutiny. Jestliže se během léčby objeví zažívací obtíže, lék užívejte během jídla nebo jej zapijte mlékem.

Během léčby není vhodné pít alkoholické nápoje a kouřit.

 

Těhotenství, kojení a plodnost

Pokud jste těhotná nebo kojíte, domníváte se, že můžete být těhotná, nebo plánujete otěhotnět, poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem dříve, než začnete tento přípravek užívat.

Přípravek nesmí užívat ženy v posledních třech měsících těhotenství.

V prvních šesti měsících těhotenství a při kojení užívejte přípravek pouze na výslovné doporučení lékaře.

Ženy, které chtějí otěhotnět, se musí o užívání přípravku poradit s lékařem.

 

Přípravek neovlivňuje pozornost. U některých jedinců však může vyvolat nežádoucí účinky, jako jsou bolesti hlavy nebo závratě, které mohou nepříznivě ovlivnit činnosti vyžadující zvýšenou pozornost, koordinaci pohybů a rychlé rozhodování, jako jsou řízení motorových vozidel a obsluha strojů.

 

Dávkování:  Dospělí a dospívající (věkový rozsah 12 až 18 let) užívají obvykle 1 potahovanou tabletu APO-IBUPROFEN 400 mg 3krát denně, a to 1 potahovanou tabletu jednorázově nebo podle potřeby, nejvýše 3 potahované tablety denně. Odstup mezi jednotlivými dávkami je nejméně 4 hodiny. Bez doporučení lékaře nesmí být překročena dávka 1200 mg ibuprofenu za den.

Pokud je u dospívajících nutné podávat tento léčivý přípravek déle než 3 dny nebo pokud se zhorší příznaky onemocnění, je třeba vyhledat lékaře.

Pokud se u dospělých bolesti nezmírní po 5 dnech nebo horečka neustupuje po 3 dnech léčby přípravkem APO-IBUPROFEN 400 mg nebo se obtíže zhorší, poraďte se o dalším postupu s lékařem. Bez porady s lékařem neužívejte přípravek déle než 7 dnů.

 

Upozornění:  Uchovávejte tento přípravek mimo dohled a dosah dětí.

Nepoužívejte tento přípravek po uplynutí doby použitelnosti uvedené na obalu. Doba použitelnosti se vztahuje k poslednímu dni uvedeného měsíce.

Uchovávejte při teplotě do 25 °C.

 

Složení:  Léčivou látkou je ibuprofenum 400 mg v 1 potahované tabletě.

Pomocnými látkami jsou mikrokryslatická celulosa, sodná sůl kroskarmelosy, magnesium-stearát, koloidní bezvodý oxid křemičitý, potahová vrstva: hyprolosa, makrogol 8000, oxid titaničitý (E 171), hlinitý lak oranžové žluti(E110).

 

Balení: 30 potahovaných tablet v lahvičce se šroubovacím uzávěrem

 

Facebook Komentáře
S tímto zbožím kupují
Espumisan por.cps.mol.100x40mg Espumisan por. cps. mol.100x40mg Kód: 4013054001431
Připraveno k odeslání
přípravek proti nadýmání a plynatosti
Sleva:
10 %
Cena před slevou: 179 Kč
161 Kč
Detail
Spektrum Vitality 50+ tbl 90 Spektrum Vitality 50+ tbl 90 Kód: 3378008
Zboží není na skladě
406 Kč
Detail
Olynth HA 0.1% nosní sprej sol. 1x10mg/10ml Olynth HA 0.1% nosní sprej sol. 1x10mg /10ml Kód: 3773992
Připraveno k odeslání
Sleva:
10 %
Cena před slevou: 102 Kč
92 Kč
Detail
Zinková mast 3% Galmed 30g Zinková mast 3% Galmed 30g Kód: 8594058230738
Poslední kusy na skladě!
Speciální mast určená k ošetření a k ochraně pokožky
Sleva:
10 %
Cena před slevou: 72 Kč
65 Kč
Detail
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.