Domů /

AROMATICA ECHINACEOVe bylinné kapky 100ml.


Žádné hodnocení. Kód: 8594009400425 Produktové číslo: 8594009400425
bylinné kapky s echinaceou k posílení imunity
Dostupnost: Zboží není na skladě
Produkt je zařazen do skupiny potravních doplňků bez schválených léčivých účinků. Nejedná se o lék. Nenahrazuje pestrou stravu. Dodržujte doporučené denní dávky. Uchovávejte mimo dosah dětí.
273 Kč , plus doprava
(273 Kč/100 ml)
 
AROMATICA ECHINACEOVe bylinné kapky 100ml.

 

Echinaceové kapky jsou připraveny jako tinktura, tedy lihový výluh částí byliny přímo ve výrobních prostorách firmy Aromatica. Pečlivá příprava zaručuje dostatečnou koncentraci účinných látek.
Pro jejich přípravu jsme zvolili echinaceové květy. Forma tinktury je tradiční, dobrá příprava zajišťuje maximální koncentraci účinných látek a zároveň jejich dobrou využitelnost organizmem.
Třapatka nachová (Echinacea purpurea)- echinacea, konkrétně její fialovokvětý druh, obsahuje v kořenech, květech a v menším množství dokonce i v listech komplex látek, který pozitivně ovlivňuje obranyschopnost. Obsažené jsou fenolické látky, polysacharidy, glykoproteiny a další. Účinek je patrný na několika úrovních. Dochází k posílení bílých krvinek, které pohlcují choroboplodné zárodky, a ke stimulaci lymfatického systému. Echinaceový komplex brání také šíření choroboplodných zárodků v těle. Užívání přípravku je vhodné při riziku šíření respiračních infekcí a dále v situacích, kdy dochází k oslabení imunitního systému (stres, vyčerpání, nevhodné stravování, opakovaná rentgenová vyšetření).
Složení: Lihový extrakt z květů rostliny Echinacea purpurea (Třapatka nachová). Extrakt obsahuje min. 40 obj. % alkoholu.
Použití: 20 kapek 3 x denně. Děti od 3 let poloviční dávkování. Nepřekračujte doporučené dávkování. Před upotřebením protřepat. Případný jemný sediment nená na závadu.
Obsah: 50 ± 4,5 ml nebo 100 ± 4,5 ml
Skladujte při teplotě 5 - 25 °C
Výrobek není určen dětem do 3 let, těhotné a kojící ženy.
Ukládejte mimo dosah dětí! Přípravek nenahrazuje pestrou stravu.
Výrobek nesmí užívat osoby s autoimunitním onemocněním.
 
Facebook Komentáře
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.