Domů / Čaje a potraviny / Čaje / Bylinné čaje

ČAJ SYP řepík lékařský nať 50g megafyt


Žádné hodnocení. Kód: 8594003075155 Produktové číslo: 8594003075155 ATC skupina: V11 Popis: Fytofarmaka a živočišné produkty (česká atc skupina)
Podpůrný prostředek při lehkých nespecifických průjmových onemocněních a zažívacích obtížích, při zánětech horních cest dýchacích (kloktadlo) a při mírných zánětlivých onemocnění kůže. Má protizánětlivý a svíravý účinek.
Dostupnost: Zboží není na skladě
Sleva:
10 %
Cena před slevou: 55 Kč
Ušetříte: 5 Kč
50 Kč , plus doprava
 
ČAJ SYP řepík lékařský nať 50g megafyt

Dávkování a způsob použití

Vnitřně: 1 čajová lžička se přelije 1/4 l vroucí vody a nechá se 15 minut vyluhovat v přikryté nádobě. Nesmí se vařit. Teplý nálev se pije 2 - 3x denně. Připravuje se vždy čerstvý, bezprostředně před použitím. Zevně: 1 lžíce se vaří 10 minut se 1/4 l vody, pak se nechá 15 minut vyluhovat v přikryté nádobě. Teplý odvar se použije několikrát denně ke kloktání, obkladům nebo koupelím. Připravuje se vždy čerstvý, bezprostředně před použitím.

Složení

Agrimoniae herba

Použití

Vnitřně: podpůrný prostředek při lehkých nespecifických průjmových onemocněních a zažívacích obtížích, má protizánětlivý a svíravý účinek, podporuje vylučování žluče. Zevně: podpůrný prostředek při zánětech horních cest dýchacích (kloktadlo) a při mírných zánětlivých onemocněních kůže a při drobných poraněních (obklady, koupele), má protizánětlivý a svíravý účinek.

Kontraindikace

Při velkoplošných zánětech kůže a mokvajících ekzémech

Facebook Komentáře
S tímto zbožím kupují
LEROS Dubová kůra 75g sypaný LEROS Dubová kůra 75g sypaný Kód: 8594740477007
Zboží není na skladě
nálev DUBOVÁ kůra se používá zevně při léčbě hemoroidů, ekzémů a při nadměrném…
Sleva:
10 %
Cena před slevou: 50 Kč
45 Kč
Detail
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.