Domů / Péče o tělo / Doplňky stravy

ORLING Geladrink PERPETUUM nápoj černý rybíz 500g


Žádné hodnocení. Kód: 2896844 Produktové číslo: 8594004694485
přípravek k moderní a komplexní výživě kostí a chrupavek kloubů, krve, imunitního systému a tkání namáhaného organismu
Produkt již není v prodeji

ORLING Geladrink PERPETUUM nápoj černý rybíz 500g

PERPETUUM Geladrink® je zdrojem látek s nutričním a fyziologickým účinkem doplňujícím běžnou stravu. Obsahuje KOLAGENNÍ PEPTIDY GELITA® - KOLAGENNÍ BÍLKOVINU, která přispívá k udržování normálních kostí, VITAMÍN C, který přispívá k normální formaci kolagenu pro normální funkci kostí a chrupavek a další látky s nutričním a fyziologickým účinkem na kloubní tkáně, ŽELEZO, které přispívá k normální tvorbě hemoglobinu a červených krvinek, transportu kyslíku v těle a přispívá k normální funkci imunitního systému, obsahuje i další vitamíny, minerály, bylinné extrakty.

Složení přípravku v denní dávce: kolagenní peptidy GELITA®  3300 mg, glukosaminsulfát 1500 mg, chondroitinsulfát 800 mg, hyaluronan sodný 60 mg, koenzym Q10 60 mg, taurin 300 mg, Boswellia serrata 200 mg, Arvensil® - přeslička rolní 600 mg, zázvor pravý 100 mg, bromelain 100 mg, žen – šen 80 mg, ginkgo biloba 25 mg, ostropestřec mariánský 50 mg, zelený čaj 130 mg, vitamín B5 - kyselina pantothenová 100 mg, vitamín B6 2 mg, vitamín B12 6 µg, foláty - kyselina listová 400 µg, biotin 300 µg, vitamín C 100 mg, vitamín D 5 µg, vitamín E 10 mg, selen 50 µg, mangan 2 mg, železo 15 mg, měď 3 mg, zinek 15 mg, jód 150 µg

Vhodné zejména pro AKTIVNÍ LIDI a SPORTOVCE k moderní a komplexní výživě kostí a chrupavek kloubů, krve, imunitního systému a tkání namáhaného organismu. Přispívá k podpoře krvetvorby, zvýšení okysličování tkání, oddálení nástupu kyslíkového dluhu, podpoře neurosvalové regulace, zlepšení motoriky, omezení mikrotrhlin v měkkých tkáních, svalech, vazech, šlachách, chrupavkách. Dále přispívá k podpoře PEVNOSTI a PRUŽNOSTI tkání pohybového aparátu a kloubů, potřebě antioxidační a antihomocysteinové ochrany jater, svalů, vazů, šlach a chrupavek, potřebě snížení únavy a regenerace po zátěži.

Kontraindikace: Nejsou známy.

PERPETUUM Geladrink® doplněk stravy. Není náhradou pestré stravy. Zdravá a vyvážená strava a zdravý životní styl jsou nezbytné. Není určeno pro děti do 12 let, těhotné a kojící ženy. Ukládat mimo dosah dětí! Neobsahuje lepek, sacharózu, laktózu, cholesterol. Negativní účinky nejsou známy. Neobsahuje žádné látky považované za doping!

Příprava a dávkování: Dospělí 20 g – 2 neplné odměrky 1x denně.

Doporučenou dávku nepřekračujte. Přiloženou odměrkou dávkujte do suché sklenice, přidejte studenou vodu, rozmíchejte a po rozpuštění vypijte.

Geladrink® byl vyvinut na základě výzkumu revmatologa a spoluzakladatele společnosti Orling prof. MUDr. Milana Adama DrSc., člena Akademie věd v New Yorku, oceněné prestižní cenou UNESCO za celoživotní přínos lékařské vědě. Perpetuum Geladrink doporučují odborné společnosti: Česká společnost tělovýchovného lékařství a Společnost pro pojivové tkáně při ČLS JEP.

Způsob balení: instantní nápoj 500g

Facebook Komentáře
S tímto zbožím kupují
Priessnitz Kloubní výž. Forte+kolageny tbl.180+90 Priessnitz Kloubní výž. Forte+kolageny tbl.180+90 Kód: 2890110
Připraveno k odeslání
Sleva:
10 %
Cena před slevou: 531 Kč
478 Kč
Detail
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.