Domů / Podle výrobce / Bayer s.r.o.

CANESTEN GYN COMBI PACK VAG TBL 1 + DRM CRM 20GM


Žádné hodnocení. Kód: 2551712 Produktové číslo: 8590322000977 ATC skupina: G01AF02 Popis: Gynekologická antiinfektiva a antiseptika Kód SÚKL 0180434
širokospektré antimykotikum pro zevní použití proti řadě choroboplodných houbovitých mikroorganizmů
Dostupnost: Poslední kusy na skladě!
Humánní léčivý přípravek, přečtěte si pozorně příbalový leták!
391 Kč , plus doprava
 
CANESTEN GYN COMBI PACK VAG TBL 1 + DRM CRM 20GM

 

Kombinované balení Canesten Combi Pack obsahuje 1 vaginální tabletu Canesten s aplikátorem k zavedení do pochvy a 20 g krému Canesten.
Canesten vaginální tableta se používá k léčbě gynekologických zánětů způsobených houbovitými mikroorganizmy, kvasinkami, plísněmi především rodu Candida. Navíc působí proti Trichomonas vaginalis, a dále infekcím pochvy způsobeným grampozitivními mikroby, především streptokoky a stafylokoky a gramnegativními mikroby (Bacteroides, Gardnerella vaginalis).
Canesten krém je širokospektré antimykotikum, určené pouze pro zevní použití. Působí proti řadě choroboplodných houbovitých mikroorganizmů, včetně dermatofytů, kvasinek a plísní. Působí i proti některým druhům bakterií.
 
Indikace:   Canesten vaginální tabletu používejte při následujících příznacích kandidózy: svědění v oblasti pochvy a vulvy; trvalé pálení pochvy a vulvy; zarudnutí; zduření a bolestivost tkání pochvy a vulvy; výtok z pochvy (bělavý, bez zápachu).
Na doporučení lékaře se přípravek užívá k ozdravění porodních cest v posledních 4-6 týdnech těhotenství.
Navštivte svého lékaře máte-li některý z následující příznaků: zapáchající hnisavý výtok; zarudnutí a otoky pochvy i vulvy; bolest při pohlavním styku.
Tyto příznaky mohou ukazovat na trichomonádovou infekci, proto byste měla před užitím tablet navštívit svého lékaře.
Pokud si nejste jistá, zda máte kandidózu, konzultujte léčbu ještě před jejím zahájením se svým lékařem.
Přípravek (vaginální tableta) je vhodný pro dívky od 12 let.
Canesten krém používají dospělí a děti od věku 2 let k léčbě kožních a slizničních infekcí, které jsou způsobeny kvasinkami, plísněmi a některými bakteriemi. Tyto infekce se mohou projevovat zčervenáním, svěděním, někdy i olupováním kůže, případně může dojít i k bolestivým prasklinám kůže zejména na nohou.
Přípravek Canesten krém mohou používat těhotné a kojící ženy, při kojení se nesmí nanášet na bradavky.
 
Složení : 1 vaginální tableta obsahuje clotrimazolum 500 mg.
20 g krému obsahuje clotrimazolum 200 mg.
Složení - pomocné látky: Canesten vaginální tableta: pentahydrát kalcium-laktátu, krospovidon, koloidní bezvodý oxid křemičitý, monohydrát laktózy, magnesium-stearát, kukuřičný škrob, hypromelóza 2910/15, mikrokrystalická celulóza, kyselina mléčná.
Canesten krém: benzylalkohol, vorvaňovina, cetylstearylalkohol, oktyldodekanol, polysorbát 60, sorbitan-stearát, čištěná voda.
Facebook Komentáře
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.