Domů / Péče o tělo / Doplňky stravy

Superželezo forte tbl.30


Žádné hodnocení. Kód: 8595067108520 Produktové číslo: 8595067108520
přípravek nahrazuje úbytek železa při silné menstruaci, v těhotenství, u dárců krve a plazmy
Dostupnost: Poslední kusy na skladě!
Produkt je zařazen do skupiny potravních doplňků bez schválených léčivých účinků. Nejedná se o lék. Nenahrazuje pestrou stravu. Dodržujte doporučené denní dávky. Uchovávejte mimo dosah dětí.
Sleva:
10 %
Cena před slevou: 221 Kč
Ušetříte: 22 Kč
199 Kč , plus doprava
(7 Kč/1 kus(tbl))
 
Superželezo forte tbl.30

Superželezo je určeno ženám a dospívajícím dívkám, nahrazujícím úbytek železa při silné menstruaci, dále těhotným ženám, dárcům krve a plazmy ke zlepšení podmínek pro tvorbu nových erytrocytů, vegetariánům odmítajícím maso. Superželezo obsahuje kombinaci čistého mikronizovaného železa a kyselinu listovou, která je nezbytná pro tvorbu červených krvinek.

Železo:
- přispívá k normálnímu energetickému metabolismu
- přispívá k normální tvorbě červených krvinek
- přispívá k normálni přenosu kyslíku v těle
- přispívá k normální funkci imunitního systému
- přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání

Informace o železe pro odbornou veřejnost:

·         Železo je prvek pro náš organismus vlastní a pro život zcela nepostradatelný. Je součástí barviva červených krvinek - hemoglobinu, které přenáší k buňkám kyslík. Je také nezbytnou součástí řady enzymů a důležitou roli zastává i v imunitním systému. Jeho nedostatek způsobuje chudokrevnost, která bývá často příčinou únavy, snížené pozornosti a poruch soustředění, a také snížení odolnosti vůči infekcím.
·         Nedostatek železa může být způsoben skladbou jídelníčku (vegani a makrobiotici), poruchami jeho vstřebávání nebo jeho zvýšenou potřebou (těhotenství, růst, silná menstruace, silné krvácení nebo dárcovství krve).
·         Podávání přípravků se solemi železa je spojeno s řadou obtíží - svíravé pocity až křeče v žaludku, zácpa, slabost, bolesti hlavy, zvedání žaludku, pálení žáhy. Proto se výzkum zaměřil na hledání vhodné formy železa, která by byla pro organismus snadno vstřebatelná a nezpůsobovala obtíže. Jako nevhodnější a nejbezpečnější se ukázalo čisté železo o velikosti částic menších než 40 mikronů. Čisté železo (98% čistoty) má oproti solím železa velmi nízkou toxicitu a zejména má minimální nepříjemné vedlejší účinky.
 
 
Dávkování:  1 tableta denně před jídlem.
 
Upozornění:   Nedoporučuje se překračovat doporučené denní množství. Výrobek není určen k diagnóze, léčení nebo prevenci jakékoliv nemoci, ani jako náhrada pestré stravy. Ukládejte na suchém a chladném místě mimo dosah dětí.
Facebook Komentáře
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.